Hakkımızda

Bir marka olarak ÇAPALI 1998 yılında oto döşeme sektörüne giriş yapmıştır.
Sürdürülebilir büyümenin yolunun yatırım olduğunun farkında olan firmamız endüstriyel ve teknolojik gelişmelere uygun hamlelerle kazancını sürekli olarak yatırıma dönüştürerek Türkiye'nin önde gelen markalarından biri olarak telaffuz edilmeye başlanmıştır. Bugün yüzlerce çeşit ve desen seçenekleriyle modayı ayağa getiren döşeme markamızın temelleri ise kendi üretimimiz olan oto döşeme deneyimleriyle başlamıştır. 2000 yılında başlayan halı, koltuk kılıfı ve iç perde üretimi ile bugün kendi tesislerimizde üretilen ürünlerimizi Türk döşeme sektörüne ve tüketicilerin hizmetine sunmaktayız.

 

Daha kaliteli ürünler üretip çıtayı daima daha yükseğe taşıma hedefiyle ÇAPALI OTO DÖŞEME ülke ekonomisine katkı sağlamak için kurulduğu günden bugüne üreterek, çalışarak ve büyüyerek ilerlemeyi hedeflemiştir.

 

Döşeme üretimine 1988 yılında Konya-Eski Sanayide başlamış 1997 yılında Zafer Sanayide devam etmiş, şu an ise Uzman Sanayi Sitesinde 1300m2 kapalı alana sahip üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir.

 

 

© 2014 Çapalı Oto Döşeme Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım ve Teknoloji :
X
E-Bayi Girişi